Az ELTE Bárczi Gusztáv Gyakorló Általános Iskola hallgatóinak fantasztikus sikere az országos tanítási versenyen

Két hallgatónk, Gyarmati Andrea és Gyalay Katalin a Miskolci Egyetem Bölcsészet és Társadalomtudományi Kara Tanárképző Intézete által meghirdetett országos tanítási versenyen vett részt. A versenyen feladatuk volt egy általuk tartott tanóráról készített videó beküldése, amely zsűri által került értékelésre. 

A verseny fővédnöke: Professzor Horváth Zita rektor, a zsűri elnöke: dr. Illésné dr. Kovács Mária, tagok: Dr. habil K. Nagy Emese, Dr. Egri Tímea, a Miskolci Egyetem BTK Tanárképző Intézet Gyógypedagógiai Intézeti Tanszék munkatársai.

Mindketten intézményünkben teljesítették szakpedagógiai gyakorlatukat, így nálunk készítették el pályázati anyagukat. 

Andrea a 2. b osztályos tanulóknak tartott írás órát, munkáját Pallos Mónika vezetőtanár segítette. 

Katalin a 6-7. összevont osztályunknak tartott tanórájáról készített videó felvételt, amelynek elkészítésében Pénzes Jenő vezetőtanár kollégánk támogatta. 

Kiváló pályázati anyagukkal mindkét hallgatónk 2. helyezést ért el. 

Szeretettel gratulálunk Andrea és Katalin kiemelkedő szakmai sikeréhez!

Képes beszámoló: Az ELTE Bárczi Gusztáv Gyakorló Általános Iskola hallgatóinak fantasztikus sikere az országos tanítási versenyen.docx